Shikoni Miss World 2018 live në internet pa pagesë

Watch Miss World Live

Miss World 2018 do të jetë edicioni i 68 i paraqitjes së Miss World që do të mbahet në Sanya të Kinës më 8 dhjetor 2018. Mbretëresha mbretëruese Manushi Chhillar do ta kurorëzojë pasardhësin e saj në finalen e madhe më 8 dhjetor. Këtu është çdo gjë për Miss World 2018, transmetimi i drejtpërdrejtë, emisioni televiziv dhe transmetimi në mbarë botën, grupe, pjesëmarrës nga e gjithë bota të cilët aktualisht konkurrojnë për titullin e Miss World 2018 në Kinë.

Si për të parë në internet Miss World 2018 live streaming?

Nëse nuk ke kabllo ose nuk mund të marrësh një televizor, ende mund ta shikosh me lehtësi Miss World 2018 transmetim të drejtpërdrejtë në kompjuterin, laptopin, telefonin ose pajisjen e transmetimit duke u regjistruar për shërbime të drejtpërdrejta televizive pa kabllo. Opsionet tuaja më të mira kur bëhet fjalë për transmetimin e CCTV përfshijnë DirecTV Tani, Hulu me TV Live, YouTube TV, Sling TV dhe PlayStation Vue në Apple TV, Amazon Fire TV, Android TV, Chromecast, Roku Players dhe opsione të tjera.

Watch Miss World Live

Watch Miss World 2018 emision televiziv drejtpërdrejt në Facebook, Youtube dhe Reddit

Në ditët e sotme, mediat sociale si Facebook, Twitter, Youtube, Reddit etj. Po transmetojnë shumë ngjarje të mëdha sportive. Ne gjithashtu presim që faqja e 68-të e Miss World do të vijë drejtpërdrejt në Youtube ose Facebook.

Ku mund ta shikoj Miss World 2018 pa kabllo duke përdorur një VPN?

Një VPN do t’ju mundësojë të shihni Miss World 2018 nga kudo. Kështu që në mënyrë të qartë përfshin: SHBA, Kanada, Britani të Madhe, Danimarkë, Holandë, Spanjë, Brazil, Belgjikë, Rumani, Estoni, Meksikë, Francë, Suedi, Austri, Zvicër, Itali, Portugali, Çeki, Irlanda, Polonia, Hungaria, Afrika e Jugut, Indonezia, Kina, Argjentina, Kili, Rusia, Egjipti, India, Kroacia dhe më shumë! Më vonë do të jeni në gjendje të shihni Miss World 2018 live online në iPhone, iPad, Mobile, Apple TV, Xbox, PS3, PS4, Smart TV, Amazon Fire TV, Roku, Android, Chromecast, iOS, PC ose Mac.

Miss World 2018 Konkurrentët

Këtu është lista e garuesve nga e gjithë bota të cilët aktualisht konkurrojnë për titullin e Miss World 2018 në Kinë:

Algjeri – Nihed Markria
Argjentinë – Victoria Soto
Armenia – Arena Zeynalyan
Aruba – Nurianne Arias
Shqiperi – Nikita Preka
Austri – Izabela Ion
Australi – Taylah Cannon
Armenia – Arena Zeynalian
Bahamas – Brinique Gibson
Barbados – Ashley Lashley
Bjellorusi – Maria Vasilech
Bangladesh – Jannatul Ferdous Oishee
Belize – Jalyssa Arthurs
Brazil – Jéssica Carvalho
Botswana – Moitshepi Elias
Ishujt e Virgjër Britanikë – Yadali Thomas Santos
Kanada – Hanna Begoviç
Kili – Anahí Hormazabal
Kina Pr – Peirui Mao
Belgjikë – Angeline Flor Pua
Bolivia – Vanessa Vargas
Bonaire – Ruthgainy Frans
Kamerun – Aimee Caroline Nseke
Qipro – Andriánna Fiakká
Bregu i Fildishtë – Jemima Gbato
Republika Çeke – Katerina Kasanová
Ekuador – Nicol Ocles
Francë – Eva Colas
Gjeorgji – Nia Tsivtsivadze
Gjibraltar – Star Farrugia
Gana – Margaret Derry Mwintuur
Guadeloupe – Morgane Thérésine
Guatemalë – Elizabeth Gramajo
Guinea-Bissau – Zara Josefa Mendes
Guajana – Ambika Ramraj
Honduras-Dayana Sabillón
Hungari – Andrea Szarvas
India – Anukreethy Vas
Indonezi – Alya Nurshabrina
Itali – Nunzia Amato
Kazakistan – Alfia Ersayin
Kosova – Rreze Dautaj
Lesoto – Rethabile Thaathaa
Madagaskar – Miantsa Randriambelonoro
Malavi – Tiwonge Munthali
Maltë – Maria Ellul
Martinique – Larissa Segarel
Mauritius – Murielle Ravina
Meksika – Vanessa Ponce
Moldavia – Tamara Zaretcaia
Mal i Zi – Natalija Glušcevic
Mianmar – Han Thi
Nepal – Shrinkhala Khatiwada
Holandë – Leonie Hesselink
Zelanda e Re – Jessica Tyson
Nikaragua – Yoselin Gómez Reyes
Irlanda e Veriut – Katharine Walker
Panama – Solaris Barba
Peru – Estefani Mauricci
Poloni – Kamila Swierc
Puerto Rico – Dayanara Martínez
Rusi – Yulia Polyachikhina
Ruanda – Liliane Iradukunda
Skoci – Linzi Mclelland
Serbi – Ivana Trišiq
Sllovakia – Dominika Grecová
Danimarka – Tara Jensen
Angli – Alisha Cowie
Afrika e Jugut – Thulisa Keyi
Tunizi – Haifa Ghedir
Venezuelë – Veruska Ljubisavljevic
Uells – Bethany Harris
Vietnam – Vy Tran
Zambia – Musa Kalaluka
Zimbabve – Belinda Potts
Shtetet e Bashkuara të Amerikës – Maisa Butler